fbpx

Śląsk Wrocław z licencją na kolejny sezon

Kibice Śląsk Wrocław

PZPN opublikował komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych dla rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. Śląsk Wrocław otrzymał licencję na grę w Ekstraklasie w sezonie 2023/24.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

Wrocławski klub po raz kolejny otrzymał licencję w pierwszym możliwym terminie. Lista klubów, które nie muszą się bać o niedopuszczenie do rozgrywek w przyszłym sezonie została opublikowana na stronie internetowej Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Licencji na grę w rozgrywkach Ekstraklasy nie otrzymał na ten moment Piast Gliwice. Wiele klubów, w tym Śląsk, uzyskało licencję z adnotacją o nadzorze finanoswym i infrastrukturalnym. W przypadku większości klubów wynika to z dostosowania infrastuktury do systemu goal-line technology. Szczegóły można znaleźć w komunikacie PZPN – TUTAJ.

Śląsk Wrocław otrzymał również adnotację o nadzorze z zakresu Personelu i Administracji. Jest ona związana z warunkowym dopuszczeniem Miłosza Gładocha do roli trenera bramkarzy w pierwszej drużynie wrocławskiego klubu.

Klubom od powyższych decyzji przysługuje odwołanie za pośrednictwem Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN do Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych PZPN w terminie 5 dni od ich otrzymania.

źródło: slaskwroclaw.pl

REKLAMA: Partnerem portalu jest salon kosmetyczny Keratin&Beauty Studio, ul. Więckowskiego 16/1b Wrocław.