fbpx

Śląsk Wrocław uhonoruje polskich żołnierzy

Piłkarski Śląsk Wrocław postanowił w szczególny sposób uhonorować polskich żołnierzy. Władze klubu zadecydowały, że od tej pory, na podstawie legitymacji, weterani będą mogli uczęszczać na spotkania WKS-u za darmo.

Jak mówią w klubie: – Szanujemy nasze wojskowe korzenie oraz poświęcenie polskich żołnierzy. Mamy świadomość, jak trudna jest to służba na rzecz ojczyzny, często wymagająca narażania swojego zdrowia i życia.

Śląsk rozpoczął współpracę z organizacjami zrzeszającymi weteranów na wniosek radnych miejskich Pawła Rańdy oraz Wojciecha Błońskiego. Sektorem Weterana zostanie nazwany sektor 218 na trybunie C.

Wiceprezes Śląska Wojciech Nowak zaznacza: – W pełni popieramy tę szczytną ideę. Obecność weteranów na Stadionie Wrocław będzie wyrazem wspierania przez klub pozytywnych postaw.

Weterani wejściówkę będą mogli odebrać w kasach Stadionu Wrocław (czynne w dni powszednie w godz. 10-18, w soboty w godz. 10-15, a w dniu meczu od godz. 10 do godziny rozpoczęcia spotkania), a także w kasach w siedzibie klubu przy ulicy Oporowskiej 62 (czynne w dni powszednie w godz. 10-18, w soboty w godz. 10-15, a w dniu meczu od godz. 10 do godziny rozpoczęcia spotkania).

inf.slaskwroclaw.pl