Śląsk Wrocław gra z WOŚP. Weź udział w licytacji

Wielkimi krokami zbliża się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku do akcji dołącza też WKS Śląsk Wrocław.

Finał z głową – to hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. Tym razem popularny WOŚP skupi się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

W tym roku nasz klub przekazał na ten cel aż cztery niezwykłe gadżety. Licytować można je na specjalnych aukcjach. Wśród rzeczy do „zdobycia” jest np. wyjazdowa koszulka Śląska Wrocław z sezonu 2020/21 z podpisami piłkarzy 1. zespołu. Licytuj TUTAJ lub po kliknięciu w poniższe zdjęcie:

Prawdziwym rarytasem dla kibiców WKS-u jest reprezentacyjna koszulka zawodniczki kobiecej drużyn Śląska Joanny Wróblewskiej. Biało-czerwony trykot naszej piłkarki z nr 6 został podpisany przez żeńską kadrę narodową. Na koszulce znajdziecie autografy m.in. bramkarki VfL Wolfsburg Katarzyny Kiedrzynek czy byłej zawodniczki Juventusu, obecnie reprezentującej norweską drużynę Klepp IL Aleksandry Sikory. Licytuj TUTAJ lub po kliknięciu w poniższe zdjęcie:

Poza tym na aukcjach znajdziecie jeszcze kalendarz 2021 Śląska Wrocław z autografami piłkarzy 1. drużyny oraz stylową gablotę z butem piłkarskim podpisanym przez naszego wicekapitana Wojciecha Gollę. Licytuj KALENDARZ lub GABLOTĘ:

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 31 stycznia.