fbpx

Śląsk nawiązuje do historii! Nowe koszulki Wojskowych!

Nie zapominając o przyszłości, z wiarą patrzymy w przyszłość. Nowe koszulki meczowe na sezon 2020/21 to nawiązanie do wojskowych tradycji, które przez lata kształtowały tożsamość Śląska Wrocław.

Po trykotach z charakterystycznym wzorem przypominającym laur zdobiący herb, pora na nowy zestaw strojów meczowych. “Meczówki” WKS-u na sezon 2020/21 wykonane zostały we współpracy z firmą Adidas. 

Zawodnicy Śląska w nowych strojach po raz pierwszy zagrają już w niedzielę, podczas meczu z Lechią Gdańsk na Stadionie Wrocław. To ostatnie spotkanie w tym sezonie, a zarazem pierwsza okazja, by zobaczyć piłkarzy w nowych koszulkach. Bilety dostępne są TUTAJ

Prezentacja koszulek na nowy sezon jeszcze przed końcem bieżących rozgrywek to wydarzenie wyjątkowe i unikalne w skali PKO Ekstraklasy. W ten sposób kibice WKS-u mogą jako pierwsi zobaczyć i zakupić nowe trykoty, w których ich drużyna będzie rywalizować przez najbliższe miesiące.

 Domowy komplet utrzymany został w stylistyce moro, nawiązującej do wojskowych tradycji klubu z Oporowskiej. Wzór, będący nowoczesną interpretacją wojskowego kamuflażu, drukowany jest na całej powierzchni koszulki (przód, tył oraz rękawy).  

Na prawej piersi znajdzie się logo Adidasa, a na lewej herb – wykonany techniką precyzyjnego żakardu z haftowanym obrysem w kolorze koszulki. Z tyłu, na karku zawodników, znajdzie się niewielki napis “WOJSKOWI”. Wszelkie nadruki, nazwiska piłkarzy oraz numery, będą wykonane w białym kolorze.

Koszulka będzie posiadać dopasowany krój typu slim, klasyczny, zaokrąglony dekolt, a rękawki ozdobią charakterystyczne białe paski. Jak zawsze, stroje Śląska wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, przez firmę Adidas – sponsora technicznego WKS-u.

Przy produkcji trykotów wykorzystano pochodzący z recyklingu poliester, co pozwala oszczędzać zasoby naturalne i zmniejsza emisję szkodliwych dla środowiska substancji. Koszulki wyposażone będą w technologię AEROREADY, pochłaniającą wilgoć.

 Sesja zdjęciowa nowych trykotów z udziałem Krzysztofa Mączyńskiego i Wojciecha Golli została wykonana w wyjątkowym miejscu – Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych. Dziękujemy gospodarzom za tę możliwość! 

Drugi, wyjazdowy komplet strojów zostanie zaprezentowany przed rozpoczęciem sezonu 2020/21.

 Domowe koszulki swoją premierę będą miały w sobotę, 18 lipca, o godz. 17:30. Wówczas będą do kupienia w sklepie on-line na sklep.slaskwroclaw.pl w cenie 239 (senior) i 179 (junior). Dzień później – w niedzielę – nowe stroje dostępne będą również w FanShopie #NaStadionie od ul. Królewieckiej oraz punkcie sprzedaży na Stadionie Wrocław od ul. Lotniczej. W poniedziałek będzie można je nabyć także w FanShopie #Oporowska. 

Stroje będą dostępne w rozmiarach od S do 3XL w wersji dla dorosłych oraz 116-164 cm dla dzieci. Szczegółowa tabela rozmiarów dostępna na stronie produktu w sklepie on-line. W sprzedaży internetowej możliwa jest również personalizacja koszulki oraz darmowa wysyłka powyżej 200 zł na terenie Polski. Produkty wysyłamy również za granicę na teren Unii Europejskiej – koszt wysyłki to 25 zł. 

KARNETOWICZE! Przypominamy, że w FanShopach #Oporowska oraz #NaStadionie możecie kupować oficjalne produkty Śląska Wrocław – w tym nowe koszulki – z 15% zniżką.

 Wszystkich kibiców Śląska już dziś zachęcamy do kupna trykotów na nowy sezon. Wojskowe korzenie zobowiązują!

źródło: slaskwroclaw.pl