fbpx

LSK: Nieudany rewanż #VolleyWrocław

Siatkarki #VolleyWrocław z pewnością wtorkowego pojedynku z Developres SkyRes Rzeszów nie będą wspominały dość dobrze. Zawodniczki ze stolicy Dolnego Śląska gładko przegrały w wyjazdowym starciu 0:3.

Za siatkarkami #VolleyWrocław kolejne starcie w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet. Niestety, spotkanie rozgrywane w ramach 13. kolejki nie należało ani do najłatwiejszych, ani do najlepiej rozegranych.

Wrocławianki po słabym spotkaniu przegrały w wyjazdowym starciu z Developres SkyRes Rzeszów 0:3, nie stawiając oporu praktycznie w żadnym z dzisiejszych setów. Siatkarki ze stolicy Dolnego Śląska w pierwszej partii uległy przeciwniczkom do 14, w kolejnej do 19, a w decydującej o porażce do 15.

Warto jednak wspomnieć, że dzisiejsze przeciwniczki wrocławianek prezentują się w obecnym sezonie znakomicie i przewodzą w stawce, tracąc w siedmiu rozegranych meczach zaledwie trzy sety. Z kolei wrocławianki, które dotychczas rozegrały pięć spotkań, mają na swoim koncie trzy oczka i zajmują odległe, dziesiąte miejsce.

Developres SkyRes Rzeszów – #VolleyWrocław 3:0 (25:14, 25:19, 25:15)