fbpx

Wrocławskisport.pl

Wyniki, newsy, aktualności, relacje. Sport Wrocław, WrocławskiSport

Ruszyła sprzedaż karnetów na Śląsk na rundę jesienną 21/22

Po poprzednich rozgrywkach, które przyniosły wrocławianom awans do europejskich pucharów, kolejne zapowiadają się jeszcze ciekawiej. Wybierz karnet na rundę jesienną, zapewniając sobie najlepsze miejsce na wszystkich meczach WKS-u! Sprzedaż karnetów właśnie ruszyła!

Sprzedaż karnetów ruszyła w poniedziałek, 14 czerwca, o godz. 12.00. W związku z potencjalnym ryzykiem ponownego zamknięcia stadionów dla publiczności, w nadchodzących rozgrywkach nie będzie prowadzona sprzedaż karnetów całosezonowych. Dostępne będą karnety na rundę jesienną oraz wiosenną.

W sezonie 2020/21, zakończonym przez Śląsk awansem do europejskich pucharów, sytuacja epidemiczna pozwoliła na rozegranie jedynie części spotkań PKO Ekstraklasy z udziałem publiczności. Karnetowicze z sezonu 2020/2021 otrzymują darmowe przedłużenie swoich karnetów do końca roku kalendarzowego, a wiosenne kupią z rabatem, uwzględniającym pozostałe niewykorzystane mecze z sezonu 2020/21 oraz 2021/22 (w przypadku ewentualnego zamknięcia trybun). Przedłużenie karnetów nie wymaga podejmowania przez kibiców jakichkolwiek czynności.

Cennik karnetów na mecze Śląska Wrocław JESIEŃ 2021/2022

Karnet NOWY dotyczy kibiców, którzy nie mieli karnetu w poprzednim sezonie, zaś karnet KONTYNUACJA jest obowiązujący dla osób, które skorzystały ze zwrotu gotówki lub voucherów jako rekompensaty za niewykorzystane karnety z sezonu 2020/21 oraz posiadacze karnetów na rundę jesienną rozgrywek 20/21.

Karnet zawiera 8/9 (w zależności od terminarza) domowych meczów Śląska w rundzie jesiennej PKO Ekstraklasy oraz mecze początkowych rund Pucharu Polski.

Karnet nie zawiera spotkań w ramach UEFA Conference League. Bilety na mecze w ramach tych rozgrywek będą sprzedawane osobno, jednak na karnetowiczów czeka pierwszeństwo zakupu wejściówek dla siebie i osób towarzyszących (maksymalnie 6 biletów). Wejściówka dla karnetowicza sprzedawana będzie ponadto z naliczoną zniżką.

SZCZEGÓŁY -> TUTAJ