fbpx

Ruszają #VolleyKalambury

Sezon sportowy zakończony. To nie oznacza końca rywalizacji dla kibiców. #VolleyWrocław przygotował #VolleyKalambury, czyli konkurs dla kibiców, w którym do zdobycia jest koszulka z oficjalnego sklepu wrocławskiego klubu.

Od jutra startują #VolleyKalambury. Przez najbliższe dwa tygodnie wrocławscy kibice będą mogli zagrać w jedną z odmian tej popularnej gry. Siatkarki i sztab szkoleniowy zaprezentują 21 zwierząt, a kibice odgadując ich nazwy będą mogli zebrać cenne punkty.

Areną zmagań będzie Instagram, a konkretnie instastory, gdzie będą prezentowane podpowiedzi, a po zakończeniu rundy – także wyniki. Trzeba się spieszyć – w każdej rundzie punktuje 10 osób, które otrzymają punkty od 10 (pierwsze miejsce) do 1 (10. miejsce). By zdobywać punkty – trzeba jak najszybciej odpowiadać na instastory wrocławskiego klubu.

Nagrodą główną będzie T-shirt z oficjalnego sklepu #VolleyWrocław. Dzięki mocom od sponsorów i partnerów #VolleyWrocław – szykuje się wiele atrakcji. Wybrane rundy będą podwójnie punktowane, pojawią się dodatkowe nagrody oraz podpowiedzi, które znajdą się na TikToku.

Udział w #VolleyKalambury to dobry sposób na spędzenie dni w kwarantannie domowej w ramach #ZostańWDomu. Wrocławski klub włączył się w tę akcję i zachęca kibiców do pozostania w domach tak często, jak tylko to możliwe.

Regulamin konkursu dostępny będzie na stronie www.volleywroclaw.pl