fbpx

Rusza otwarta sprzedaż biletów na mecz Śląska z Cracovią!

Od poniedziałku ruszyła sprzedaż biletów na pierwsze domowe spotkanie rundy finałowej sezonu 2019/20, z Cracovią – jednak wyłącznie dla posiadaczy karnetów. Dziś wejściówki trafią do ogólnej sprzedaży! Ze względów bezpieczeństwa kibice będą mogli zapełnić maksymalnie 25% pojemności stadionu.

Śląsk Wrocław już w 29. kolejce zapewnił sobie miejsce w grupie mistrzowskiej tego sezonu. Po meczu z ŁKS-em, kończącym rundę zasadniczą, WKS zapewnił sobie rozegranie czterech z siedmiu pozostałych meczów na własnym stadionie. Poznaliśmy również terminarz najbliższych kolejek. WKS na początek zmierzy się w Warszawie z Legią, a pierwszy domowy mecz rozegra w 32. kolejce z Cracovią – w czwartek, 25 czerwca, o godz. 19.

KUP BILET TUTAJ

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów mecze mogą być rozgrywane z publicznością, która może jednak zająć nie więcej niż 25% pojemności stadionu, ze specjalnym rozkładem miejsc, umożliwiającym zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego.

Kibice mają obowiązek zasłaniania ust i nosa podczas poruszania się po terenie stadionu, aż do momentu zajęcia swojego miejsca.

Sprzedaż biletów prowadzona będzie wyłącznie on-line, a miejsce wyznaczone na bilecie jest bezwzględnie obowiązujące.

KARNETOWICZE

Pierwszeństwo przy zakupie biletów mają karnetowicze Śląska Wrocław. Od godz. 10 w poniedziałek, 15 czerwca, przez 48 godzin (do godz. 10 w środę, 17 czerwca) jedynie posiadacze karnetów będą mogli dokonać zakupu bezpłatnego biletu. Do kupna biletów będą uprawnieni również później, jednak wówczas, gdy otwarta zostanie sprzedaż dla wszystkich kibiców, najlepsze miejsca mogą już zostać zajęte, dlatego zachęcamy do skorzystania z czasu, w którym posiadacze karnetów mają wyłączność. WAŻNE: miejsca na trybunach wyznaczone na karnecie nie obowiązują! Karnetowicz musi wybrać spośród dostępnych miejsc. Zapraszamy na stronę bilety.slaskwroclaw.pl

OTWARTA SPRZEDAŻ

Od środy, 17 czerwca, od godziny 10.00 rusza otwarta sprzedaż biletów na spotkanie z Cracovią. Wejściówki można kupować po tradycyjnych cenach (cennik poniżej) jedynie za pośrednictwem strony www. Sprzedaż trwać będzie do 30 minut przed rozpoczęciem spotkania lub do wyczerpania dostępnej puli biletów. Dostępne będą również bilety do strefy VIP, z ograniczonym cateringiem. Zapraszamy na stronę bilety.slaskwroclaw.pl

KARTA KIBICA

Nowy bilet będzie kodował na karcie kibica (również w przypadku karnetowiczów), jednak konieczne jest posiadanie go w wersji elektronicznej lub drukowanej, ponieważ to na nowym bilecie znajdować się będzie obowiązujący numer miejsca na stadionie. Zapraszamy na stronę bilety.slaskwroclaw.pl

VOUCHERY

Na stronie internetowej można również wymieniać na bilety kody z voucherów zakupionych w ramach akcji #WszyscyZaŚląskiem. Jeden kod = jeden bilet. Można je wymieniać do końca PRZYSZŁEGO sezonu, a więc rozgrywek 2020/21. Zapraszamy na stronę bilety.slaskwroclaw.pl

Instrukcja wymiany vouchera: 1. Kod (wysłany mailowo) wpisujemy w ostatnim kroku kupna biletu;2. Kod wpisujemy dużymi literami w polu KOD RABATOWY;3. Po wpisaniu kody wybieramy ZAPISZ ZMIANY – cena biletu powinna zostać obniżona do wartości określonej na voucherze;4. Wybieramy zapłać i pobieramy gotowy bilet z zakładki TWOJE BILETY.

W razie pytań lub problemów z kupnem biletów lub wymianą voucherów prosimy o kontakt z działem kas Śląska Wrocław (godziny pracy: 9-17): 
Tel.: (71) 750-00-83
Kom.: 881-094-686
Mail: kasy@slaskwroclaw.pl