fbpx

Rusza przedsprzedaż biletów na finał PGE Ekstraligi

W poniedziałek, 9 września, o godzinie 14.00 ruszy przedsprzedaż biletów na finałowe starcie w PGE Ekstralidze pomiędzy Betardem Spartą Wrocław a Unią Leszno. Wejściówki w pierwszej kolejności mogą nabywać posiadacze karnetów na sezon 2019.

Niedzielny półfinałowy hit PGE Ekstraligi rozgrywany na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu na trybunach oglądał komplet publiczności. Z pewnością podobna frekwencja zanotowana zostanie w rundzie finałowej. Ta, z powodu konfliktu z wrocławskim maratonem, musi zostać rozegrana w piątek.

W poniedziałek o godzinie 14.00 rozpocznie się przedsprzedaż biletów dla posiadaczy karnetów na sezon 2019, a pozostałe wejściówki trafią do kas od wtorku, także od godziny 14.00.

Jak nabyć bilety?

Bilety tradycyjnie dostępne będą online pod adresem bilety.wts.pl oraz w punktach stacjonarnych Kolporter i Empik.

Organizatorzy przestrzegają wszystkich kibiców przed zakupem biletów z nieautoryzowanych źródeł.

– Tylko kupując bilety poprzez wskazane przez klub kanały macie państwo pewność, że te są ważne i pozwolą obejrzeć mecz. W tym sezonie wielokrotnie zgłaszali się do nas oszukani kibice, którzy kupili podrobione lub zduplikowane wejściówki. Nie tylko stracili oni pieniądze, ale także nie mogli wejść na stadion i dopingować zespołu w walce o ligowe punkty – mówią w klubie.

Bilety na mecze Betard Sparty Wrocław są personalizowane, a dane osobowe będą sprawdzane na bramkach wejściowych. Po zakupie biletu nie ma możliwości jego zwrotu, ani zmiany zapisanych na nim danych osobowych.

fot. wroclaw.pl

Autor: Patryk Załęczny