fbpx

Roksana Irzemska nie jest już siatkarką #VolleyWrocław

Zakończyła się przygoda Roksany Irzemskiej z #VolleyWrocław. Młoda przyjmująca w przyszłym sezonie nie zagra w biało – zielonych barwach drużyny z Wrocławia.

Roksana Irzemska do #VolleyWrocław trafiła w grudniu 2018 roku. W pierwotnym planie miała zastąpić kontuzjowaną Klaudię Felak, jednak szybko musiała wejść na jeszcze wyższe obroty, bowiem kontuzji nabawiła się Roksana Wers. Irzemska bardzo dobrze radziła sobie także w ataku, dzięki czemu pojawiała się również na podwójnej zmianie, zwiększając pole manewru dla sztabu wrocławskiej drużyny.

Dobra postawa treningowa spowodowała, że kontrakt młodej przyjmującej został przedłużony na kolejny sezon. Podczas jego trwania Irzemska nie zdołała jednak pokonać konkurencji na swojej pozycji, co spowodowało, że niezbyt często pojawiała się na parkiecie w oficjalnych meczach. W ostatnim czasie zmagała się z kontuzją, która uniemożliwiała jej trenowanie.

-Dziękujemy Roksanie za bycie częścią naszego klubu. Życzymy powodzenia w kontynuowaniu kariery. Mamy także nadzieję, że po unormowaniu się sytuacji epidemicznej w kraju – Roksana będzie mogła kontynuować swoją rehabilitację i w pełni sił wrócić do uprawiania naszego pięknego sportu – powiedział Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A..