fbpx

Rodziny Piknik z Panthers Ultimate!

Frisbee

W niedzielę, 28 maja, Panthers Wrocław zapraszają wszystkich kibiców i miłośników latających dysków na wielki rodziny piknik. Głównym atrakcją wydarzenia będzie turniej ultimate frisbee, w którym udział może wziąć absolutnie każdy. Nie zabraknie również przepysznej strefy gastro od sponsora wrocławskiej drużyny, firmy Tarczyński S.A. oraz stoiska Ultimate Camps, na którym kibice będą mogli dowiedzieć się więcej o obozach organizowanych przez członków wrocławskiego środowiska ultimate.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

Wydarzenie jest organizowane przez Stowarzyszenie Rozwoju Ultimate – Duch Gry oraz Panthers Wrocław wraz z Ultimate Camps. Turniej w ramach pikniku odbędzie się w formule HAT – zawodnicy zgłaszają się indywidualnie, a organizatorzy przypisują ich do stworzonych drużyn na bazie krótkiego formularza. To świetna okazja nie tylko do poznania tego wyjątkowego sportu, ale również do spotkania się i gry z zawodnikami Panthers Wrocław, którzy tydzień później będą walczyć o tytuł mistrzów Polski na wrocławskich Polach Marsowych. Wszystkie osoby, które zgłoszą się na wydarzenie, otrzymają pamiątkową koszulkę oraz dysk. W planie są również inne gry z użyciem frisbee (Disc Golf, Kan Jam) oraz wyjątkowa atmosfera, którą zapewnią organizatorzy.

Formularz zgłoszeniowy możecie wypełnić pod TYM linkiem. Gorąco zachęcamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, w którym organizatorzy na bieżąco informują o atrakcjach i przebiegu imprezy.

Lokalizacja:
Boisko przy strzelnicy (obok Stadionu Olimpijskiego), Al. I. J. Paderewskiego 35 Wrocław

Termin:
Niedziela, 28 maja, godz. 10.00 – 16.00

REKLAMA: Partnerem portalu jest salon kosmetyczny Keratin&Beauty Studio, ul. Więckowskiego 16/1b Wrocław.