fbpx

Roben nadal wspiera Spartę Wrocław

WTS Sparta Wrocław poinformowała o przedłużeniu umowy sponsorskiej z firmą Röben. Podobnie jak w poprzednich latach, firma Röben będzie sponsorem głównym klubu.

– Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że możemy mieć wkład w sukcesy tak zasłużonego dla polskiego żużla klubu, dlatego zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy na kolejny sezon. Wchodzimy w tą współpracę pełni optymizmu i wiary, że wrocławscy żużlowcy osiągną wszystkie stawiane przed sobą cele i po raz kolejny sięgną po Drużynowe Mistrzostwo Polski. – mówi Andrzej Meronk, Dyrektor handlowy firmy Röben.

– W firmie Röben konsekwentnie wspieramy i promujemy zespoły sportowe od wielu lat. Działania CSR, czyli społeczna odpowiedzialność biznesu, zawsze były dla nas niezwykle istotne. Pierwszą umowę sponsoringową podpisaliśmy na samym początku działalności polskiego zakładu produkcyjnego w Środzie Śląskiej, czyli w 1994 i przez lata sukcesywnie powiększaliśmy grupę wspieranych przez nas klubów, drużyn, organizacji. Naszym celem było pomaganie w krzewieniu kultury fizycznej, szkoleniu kolejnych pokoleń sportowców, a jednocześnie kierowaliśmy nasze wsparcie do osób, które prowadzą działania mające na celu ochronę środowiska, szeroko pojętą ekologię i rozwój swojego regionu. Dziś możemy z niemałą satysfakcją stwierdzić, że działania te przyniosły wyraźne, pozytywne efekty. – dodaje Grzegorz Pluskota, członek Zarządu firmy Röben.

 Firma Röben to od wielu lat przyjaciel naszego Klubu. Cieszymy się, że możemy liczyć na wsparcie także w sezonie 2022. Przed nami wiele wyzwań, a w takiej sytuacji dobrze mieć sprawdzonych Partnerów, na których zawsze można liczyć. – podsumowuje Andrzej Rusko, Prezes WTS.

O autorze