2024-10-19

Rezerwy Śląska z pewnym awansem w PP

Rezerwy Śląska Wrocław awansowały do ćwierćfinału JAXAN Dolnośląskiego Pucharu Polski, pokonując Energetyk Siechnice aż 9:0.

Starcie od początku było zapowiadane, jako mecz z wyraźnym faworytem. Śląsk II udowodnił już w pierwszej połowie, że przyjechał po pewne zwycięstwo. W pierwszej połowie wszystko się układało pod dyktando podopiecznych Michała Hetela. Bramki zdobywali odpowiednio: Kurowski i Kosmalski (2x).

Co ciekawe, na początku drugiej połowy na boisku zameldowała się legenda WKS-u, Mariusz Pawelec. Wygrywając już 3:0, dla Trójkolorowych pozostało tylko dokończyć zadanie i pokonania rywala z Siechnic. Lider Betclic 3. ligi, grupy III w pełni kontrolował przebieg spotkania, regularnie zdowywając następne bramki. Ostatecznie wrocławianie wygrali 9:0 – hattrick skompletował Paweł Kosmalski i Wiktor Kamiński, a po jednym golu zdobyli Stanisław Szczyrek i Aleksander Wołczek.

Energetyk Siechnice – Śląsk II Wrocław 9:0 (3:0)