fbpx

Rezerwy Śląska Wrocław rozpoczynają przygotowania

Podobnie jak pierwszy zespół, przygotowania do rundy wiosennej rozpoczynają rezerwy. Zespół trenera Piotra Jawnego ma już za sobą pierwszy trening.

Drużyna rezerw rozpoczęła treningi we wtorek na boisku przy ulicy Sztabowej. Pierwszy sparing rozegra w czwartek, 16 stycznia z Miedzią Legnica. Dwa dni później wrocławianie zmierzą się na wyjeździe z MKS-em Kluczbork. Następnymi rywalami WKS-u będą GKS Jastrzębie (25 stycznia) i Górnik Polkowice (29 stycznia). Oba spotkania Trójkolorowi rozegrają na wyjeździe. 

Piłkarze Śląska rozpoczną kolejny miesiąc od wyjadowego meczu z Miedzią II Legnica (1 lutego). Następnie zmierzą się ze Ślęzą Wrocław (7 lub 8 lutego), po czym czeka ich wyjazd na tygodniowy obóz do Sieradza (9-15 lutego). Tam wrocławianie rozegrają dwa sparingi. Przed rozpoczęciem trzecioligowych rozgrywek zespół trenera Jawnego czekają jeszcze dwa mecze kontrolne (22 lutego z Piastem Żmigród oraz 29 lutego z MKS-em Oława), a także spotkanie w Pucharze Polski Lig Okręgowych z Błyskiem Kuźniczysko.

Pierwszy ligowy pojedynek wrocławianie rozegrają 7 lub 8 marca przy Oporowskiej z Gwarkiem Tarnowskie Góry.