fbpx

Rezerwy Śląska nie sprostały Zniczowi

W ramach 13. kolejki eWinner 2. Ligi Śląsk II Wrocław okazał się zbyt gościnny dla Znicza Pruszków. Wojskowi przegrali przy Oporowskiej 1:3 i tym samym przedłużyli passę meczów bez zwycięstwa do 3!

Co ciekawe, to rezerwy WKS-u wyszły pierwsze na prowadzenie. W 58. minucie piłkę do siatki gości posłał Kurowski, jednak były to dobre złego początki. W ciągu kolejnych 13 minut przyjezdni trzykrotnie pokonali Mielcarza i już w 81. minucie na tablicy wyników widniał rezultat 3:1 dla gości!

Wrocławianie w końcówce całkowicie oddali polę gry zawdonikom Znicza i nie byli już w stanie wpłynąć na ostateczny rezultat. Dla miejscowych to trzeci mecz bez zwycięstwa z rzędu.

W ligowej stawce wrocławianie piastują 12. miejsce, mając w swoim dorobku 13 punktów. Już 9 października rezerwy WKS-u wybiorą się w podróż do Poznania, na spotkanie z drugą drużyną Lecha.

Śląsk II Wrocław – Znicz Pruszków 1:3 (0:0)
Bramki: 
1:0 – Kurowski 58′
1:1 – Nagamatsu 63′
1:2 – Cegiełka 70′
1:3 – Pomorski 81′

Śląsk II Wrocław: Mielcarz – Caliński, Pawelec (Matsenko 70′), Wypart – Gerstenstein, Pisarczuk, Gryglak (Młynarczyk 64′), Szmigiel – Zylla (Radkowski 64′), Samiec-Talar (Kurowski 46′), Bergier (Krocz 46′)

Znicz Pruszków: Misztal – Grudziński, Yukhymovych, Bogusławski (Skórecki 90′), Barnowski, Cegiełka (Możdżeń 88′), Pomorski, Moskwik, Proczek, Nagamatsu (Wingralek 90′), Firlej (Czarnowski 87′)

Żółte kartki: Pawelec, Kurowski
Sędzia: Szymon Lizak

O autorze