Rezerwy Śląska lepsze od Wigier!

Rezerwy Śląska Wrocław po znakomitej drugiej połowie spotkania pokonały Wigry Suwałki 3:0!

Na pierwszą bramkę w tym pojedynku przyszło nam jednak czekać aż do drugiej połowy, kiedy to w 47. minucie piłkę do siatki Wigier posłał Boruń. Nie minęło 10 minut, a na tablicy wyników widniało już dwubramkowe prowadzenie WKS-u. Tym razem gola dla wrocławian z rzutu karnego zdobył Sebastian Bergier.

Kiedy wydawało się, że dzisiejsze spotkanie zakończy się rezultatem 2:0 dla podopiecznych Piotra Jawnego, tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego Sebastian Bergier po raz drugi wpisał się na listę strzelców.

Ostatecznie gracze Piotra Jawnego pokonali Wigry Suwałki 3:0 i zbliżyli się do dzisiejszych przeciwników na zaledwie 8 punktów. Wrocławianie z dorobkiem 32 oczek zajmują w ligowej stawce 8. miejsce.

👉Śląsk II Wrocław – Wigry Suwałki 3:0 (0:0)

👉Śląsk II: Boruń 47, Bergier 56 (k), 90+2