fbpx

Remis Ślęzy z LZS Starowice Dolne

Piłkarze wrocławskiej Ślęzy, podobnie jak ich lokalni rywale Śląsk, w 5. serii zmagań w ramach III ligi grupy III podzielili się punktami ze swoimi przeciwnikami.

Podopieczni Grzegorza Kowalskiego w 5. kolejce III ligi wybrali się do Starowic Dolnych, gdzie mierzyli się z miejscowym LZS-em. Warto przypomnieć, że przed tą serią gier, wrocławianie z dorobkiem siedmiu punktów piastowali piątą pozycję w tabeli, a ewentualne zwycięstwo pozwoliłoby im przesunąć się na pozycję numer trzy, kosztem Stali Brzeg, która w piątek zremisowała 2:2 z rezerwami Śląska.

Zawodnicy Ślęzy nie wykorzystali jednak znakomitej szansy i mimo kilku dogodnych okazji w meczu nie zdołali ostatecznie pokonać bramkarza LZS-u Starowice Dolne, kończąc spotkanie bezbramkowym remisem.

Wrocławianie nie wygrali, jednak punkt zdobyty w Starowicach na ten moment pozwolił im przesunąć się w tabeli na czwartą lokatę. Trzeba jednak pamiętać, że ich bezpośredni rywal w tabeli Rekord Bielsko-Biała ma rozegrane dwa spotkania mniej.

LZ Starowice Dolne – Ślęza Wrocław 0:0

Ślęza: 12. Zabielski – 6. Repski, 9. Lewkot, 10. Matusik, 11. Traczyk, 14. Pisarczuk, 16. Dyr, 19. Wdowiak, 22. Muszyński, 23. Tomaszewski, 24. Niemienionek