fbpx

Rekrutacja do Barons Wrocław

Barons Wrocław, czyli baseballowa drużyna ze stolicy Dolnego Śląska w tym roku tworzy kilka nowych drużyn dziecięcych w różnych kategoriach wiekowych. W związku z tym, ogłasza rekrutację dla dzieci w wieku 5-15 lat!

– Każdy młody sportowiec będzie mógł od podstaw nauczyć się zasad i gry w baseball pod okiem jednych z najbardziej utytułowanych zawodników i trenerów tej dyscypliny w Europie. Treningi będą odbywać się na profesjonalnych boiskach baseballowych, a w ramach zajęć nie zabraknie także dużej dawki energii i niesamowitej zabawy – informują przedstawiciele Barons Wrocław.

Aby rozpocząć swoją przygodę z baseballem, wystarczy pojawić się na treningu. Co ważne, niezbędny sprzęt do uprawiania tej rosnącej w siłę w Polsce dyscypliny, zapewni wrocławski klub.

– W tym roku mamy również dla was prawdziwy hit! Startujemy z drużyną dedykowaną dla dziewczynek – dodają przedstawiciele Barons. Co ciekawe, wszystkie pozostałe drużyny mają skład mieszany.

Miejsce treningów:

Stadion Baseballowy Zakrzów, MCS Wrocław – ul. Niepodległości 6

– – Minibaseball : 5-8 lat dziewczynki i chłopcy, poniedziałki i środki 17:30-19:00 (start od drugiego tygodnia kwietnia)
– Młodziczki: 9-12 lat drużyna dziewczęca, piątki 17:30-19:00 (drugi dzień treningów do ustalenia w późniejszym terminie)
– Młodzicy: 9-12 lat dziewczynki i chłopcy, wtorki i czwartki 17:30 – 19:00
– Kadeci: 13-15 lat dziewczynki i chłopcy, poniedziałki i środy 17:30 – 19:00

W razie pytań prosimy o kontakt: biuro@baseballwroclaw.pl tel.: 505 139 278

O autorze