fbpx

Przedostatnie starcie KFC Gwardii w fazie zasadniczej

KFC Gwardia Wrocław już w sobotę (07.03) rozegra przedostatni mecz fazy zasadniczej KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. Przeciwnikiem wrocławskiej drużyny będzie KPS Siedlce. Początek starcia o 15:00 w Hali Orbita.

KFC Gwardia wciąż nie jest pewna miejsca, które zajmie po fazie zasadniczej. Ścisk w tabeli jest na tyle duży, że wrocławianie mogą zająć zarówno 4., jak i 8. miejsce. Gwardziści podkreślają jednak, że interesuje ich przewaga własnego parkietu w pierwszej rundzie play-off. By to osiągnąć, Gwardia musi wygrać oba ostatnie mecze bez straty punktów.

Najpierw KPS. Gospodarze sobotniego meczu przegrali wyjazdowy mecz w Siedlcach 0:3. Teraz dostaną oni okazję do rewanżu. Siedlczanie przyjeżdżają do stolicy Dolnego Śląska z myślą o tym, by się dobrze zaprezentować. Przyjezdni nic jednak nie muszą, oni tylko mogą. KPS zapewnił sobie już utrzymanie, a i na play-offy nie ma szans.

Czy KFC Gwardii Wrocław uda się odnieść 14. zwycięstwo w sezonie? Czy KPS Siedlce postawi się wyżej notowanym rywalom? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już w sobotę (07.03). Początek meczu o 15:00 w Hali Orbita.