fbpx

Promocja na karnet VIP 3=4 – Aquapark Wrocław już od 3,90 zł dziennie

Aquapark Wrocław rusza z kolejną promocją AquaCard VIP – idealną propozycją dla aktywnych miłośników sportu, relaksu oraz odpoczynku. Od dziś kupując karnet VIP na trzy miesiące, czwarty otrzymasz gratis! Promocja trwa do 15 kwietnia!

Z karnetu można korzystać raz dziennie bez limitu czasowego na strefie Basenów Rekreacyjnych, Saunarium, Fitnessie i Siłowni. Dodatkowo raz dziennie przez godzinę można korzystać z Basenu Sportowego. Nie ma jednak możliwości przemieszczania się przez bramkę między Strefą Rekreacji a Basenem Sportowym.

Co ważne, AquaCard VIP jest karnetem imiennym, ważnym przez 4 miesiące od daty zakupu i dedykowanym osobom powyżej 18. roku życia (nie może być odstępowany innej osobie). Należy także pamiętać, że każdorazowo przy wejściu do wybranej strefy trzeba okazać kartę wraz z aktualnym dokumentem ze zdjęciem. Karnet VIP upoważnia do bezpłatnego korzystania z parkingu.

W przypadku zakupu karnetu w Sklepie Online nie ma konieczności dokonywania jednorazowej opłaty aktywacyjnej. Przy pierwszej wizycie w kasie Aquaparku Wrocław klient otrzyma kartę elektroniczną.

Pamiętajcie, kupując w promocji AquaCard VIP, zapłacicie 475 zł nie za 3, a za 4 miesiące!

O autorze