fbpx

Poznaliśmy terminarz wrześniowych sparingów #VolleyWrocław

Siatkarki #VolleyWrocław wkraczają w kolejną fazę przygotowań do sezonu. Teraz przed podopiecznymi Marka Solarewicza 7 meczów kontrolnych.

Wrocławianki rozpoczną od dwumeczu z Energą MKS Kalisz. W najbliższy piątek zagrają w roli gospodyń (hala treningowa przy ul. Wietrznej), a dzień później będą gościć w Kaliszu.

Następnym punktem sparingów będzie turniej w Opolu, gdzie zawodniczki Marka Solarewicza zmierzą się z pierwszoligowcami. W sobotę, 14 września, przeciwnikiem #VolleyWrocław będzie Enea Energetyk Poznań, a dzień później gospodarz turnieju Unia Opole.

Po tygodniowej przerwie wrocławianki udadzą się na kolejny turniej, tym razem o Solną Piłkę w Wieliczce. W sobotę, 21 września, zagrają dwa mecze – do południa z Rote Raben Vilsbiburg, a po południu z 7R Solna Wieliczka. Z kolei w niedzielę rozegrane zostaną kolejne pojedynki, które ustalą końcową klasyfikację. Obok wspomnianych zespołów w turnieju zagrają także Energa MKS Kalisz, E.Leclerc Radomka Radom oraz Developres SkyRes Rzeszów.

Jak informuje #VolleyWrocław sztab zespołu planuje udział w jeszcze jednym turnieju, na początku października. Jednak szczegóły dotyczące czasu i miejsca jego rozegrania zostaną podane w późniejszym terminie.

Inauguracja Ligi Siatkówki Kobiet zaplanowana jest na 12 października. #VolleyWrocław walkę o mistrzostwo Polski rozpocznie wyjazdowym meczem z Wisłą Warszawa.

fot. volleywroclaw.pl

Autor: Patryk Załęczny