fbpx

POS-BET sponsorem piłkarskiego Śląska Wrocław

Grupa POS-BET, firma budowlana specjalizująca się w konstrukcjach betonowych, została nowym sponsorem Śląska Wrocław. Umowa o współpracy obowiązywać będzie do końca obecnego sezonu, a na jej podstawie logotyp Grupy POS-BET pojawi się na tylnej części spodenek pierwszego zespołu WKS-u.

– Dołączenie do grona najbliższych partnerów biznesowych Śląska kolejnej firmy z regionu pokazuje, że dla przedsiębiorstw z Wrocławia i okolic stajemy się coraz bardziej wartościową platformą komunikacji marketingowej. W przypadku Grupy POS-BET ważne jest także to, że decyzję o podpisaniu umowy sponsorskiej poprzedziła nasza kilkumiesięczna współpraca, ale w o wiele mniejszej skali – mówi prezes WKS-u Piotr Waśniewski.

Na mocy podpisanego porozumienia logotyp Grupy POS-Bet pojawi się na tylnej części spodenek pierwszego zespołu Śląska. Firma reklamowana będzie także podczas meczów WKS-u na Stadionie Wrocław oraz za pośrednictwem materiałów promocyjnych klubu.

– Jestem dumny, że Grupa POS-BET została sponsorem takiego klubu jak Śląsk Wrocław. Jako firma z regionu od lat wspieramy inicjatywy sportowe ważne dla lokalnych społeczności. Sponsorowanie klubu z Ekstraklasy jest otwarciem nowego rozdziału w historii firmy. Wierzę, że współpraca nie tylko przyniesie wymierne korzyści Grupie POS-BET, ale także – nawiązując do naszej podstawowej działalności – stanie się fundamentem pod przyszłe sukcesy klubu – zaznacza Robert Wojtasik, prezes Grupy POS-BET.

Po raz pierwszy logotyp Grupy POS-BET pojawi się na spodenkach Śląska podczas niedzielnego meczu z Legią Warszawa. Będzie to czwarty sponsor komercyjny – w tym trzeci z regionu – jaki w tym sezonie trafił na stroje pierwszej drużyny WKS-u.