fbpx

Wrocławskisport.pl

Wyniki, newsy, aktualności, relacje. Sport Wrocław, WrocławskiSport

Porażka UKS GOKiS z Miedzią Legnica

Drużyna UKS GOKiS Kąty Wrocławskie odrabia zaległości na zapleczu PGNiG Superligi. W ramach zaległej, 2. kolejki I ligi grupy B, szczypiorniści z Kątów Wrocławskich podejmowali na własnym parkiecie ekipę MSPR Siódemka Miedź Legnica. Niestety, gosodarze nie sprostali warunkom, jakie postawili im przeciwnicy i ulegli przyjezdnym 20:28.

Co ciekawe, po pierwszej połowie ekipa UKS GOKiS remisowała z Siódemką Miedź Legnica 12:12, jednak najgorsze przyszło w kolejnych starciach. Gracze przyjezdnych znaleźli receptę na obronę miejscowych i wykazali się niezwykłą skutecznością w ataku, aplikując gospodarzom w kolejnej odsłonie aż 16 bramek.

Najlepszymi strzelcami po stronie przegranych był duet Batura – Żubrowski. Obaj szczypiorniści zapisali na swoim koncie po 3 oczka. Z kolei wśród gości najskuteczniejszy był Paterek, który zanotował aż 7 trafień.

Dla UKS GOKiS Kąty Wrocławskie to 3 porażka w bieżącej kampanii I ligi. Szczypiorniści UKS-u w tym sezonie zanotowali także 2 zwycięstwa, co pozwoliło im zgromadzić na swoim koncie 5 oczek.

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie – Siódemka Miedź Legnica 20:28 (12:12)

UKS: Batura 3, Żubrowski 3, Kurzawa 2, Kuźbiński 2, Pasieczny 2, Wróblewski 2, Wysocki 2, Massopust 1, Ostrówka 1, Podniżny 1, Ziemiński 1, Jaworski 0, Kołodziejczyk 0, Philippe 0, Ryba 0, Wasilewicz 0