fbpx

Śląsk przegrał mecz o 6 punktów

Konczkowski Śląsk Wrocław

W meczu 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy Śląsk Wrocław przegrał na Tarczyński Arena z Piastem Gliwice 0:1. Jedynego gola w tym pojedynku strzelił Jorge Felix.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Śląsk przegrywa z Piastem

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

Jak padła bramka?

Jedynego gola w tym pojedynku oglądaliśmy w 82. minucie. Wówczas Gabriel Kirejczyk podał do niekrytego Jorge Felixa, a ten zapakował piłkę w prawy dolny róg bramki strzeżonej przez Rafała Leszczyńskiego.

Śląsk przegrał z Piastem 0:1 i niestety, ale niebezpiecznie zbliżył się do strefy spadkowej PKO Ekstraklasy. Przed nami jeszcze kluczowy pojedynek dla rozwoju ligowej tabeli, w którym Górnik Zabrze zmierzy się z Koroną Kielce.

Wojskowi najbliższą okazję do rehabilitacji za fatalny wynik z Piastem będą mieli już 14 kwietnia. Wtedy Trójkolorowi na wyjeździe zmierzą się z Wartą Poznań. Początek spotkania w Grodzisku Wielkopolskim o godzinie 18:00. 

Śląsk Wrocław – Piast Gliwice 0:1 (0:0)

Bramka: 0:1: 82′ J. Felix

Śląsk: Leszczyński – Verdasca (90′ Quintana), Poprawa, Bejger (73′ Gretarsson), Konczkowski, Janasik, Schwarz, Olsen, Rzuchowski (67′ Samiec-Talar), Exposito (67′ Jastrzembski), Yeboah (90′ Szwedzik)

Piast: Plach – Mosór, Czerwiński (46′ Munoz), Chrapek (85′ Kaput), Felix (90′ Sobczyk), Holubek, Ameyaw, Tomasiewicz, Hateley, Pyrka, Katranis (70′ Kirejczyk)

Sędzia: Karol Arys 

Żółte kartki: Janasik, Poprawa, Samiec-Talar oraz Chrapek
Frekwencja: 5993

REKLAMA: Partnerem portalu jest salon kosmetyczny Keratin&Beauty Studio, ul. Więckowskiego 16/1b Wrocław.