fbpx

Poradnik kibica przed meczem z Legią

W niedzielę, 8 grudnia, o godz. 17.30 Śląsk podejmie na Stadionie Wrocław Legię Warszawa. Poniżej przedstawiamy zestaw ważnych informacji organizacyjnych.

UWAGA! Otwarcie bram stadionu: godz. 16.00. Prosimy, o przybycie na obiekt możliwie jak najwcześniej, aby sprawnie wejść na stadion, unikając przy tym kolejek i nerwów.

Bilety

Najwygodniejszym sposobem na kupno biletów jest sprzedaż on-line na: bilety.slaskwroclaw.pl. Ponadto w dniu meczu dla kupujących w internecie obowiązują ceny z przedsprzedaży. Bilet można samodzielnie wydrukować lub okazać na telefonie smartphonu.

Depozyt biletowy i punkt informacyjny dla kibiców znajduje się obok kas przy ul. Królewieckiej. Informacje w sprawie sprzedaży biletów kibice mogą uzyskać pod numerem telefonu: kom. 881 094 686.

Przypominamy, że kibice muszą kierować się do kołowrotków zlokalizowanych na trybunie, na którą posiadają wejściówkę.

Bilety do strefy VIP na niedzielne spotkanie zostały wyprzedane.

Parkingi

Ze względu na duże zainteresowanie niedzielnym spotkaniem, a także kwestie związane z organizacją przyjęcia licznej grupy kibiców gości, liczba miejsc parkingowych na Stadionie Wrocław będzie ograniczona. Parking od strony ul. Lotniczej nie będzie tego dnia czynny, dlatego rekomendujemy pozostawienie samochodu na parkingu pod AOW od ul. Szczecińskiej.

Ponadto informujemy, że na parking wielopoziomowy można będzie wjechać wyłącznie z zakupionym wcześniej biletem na mecz. Do dyspozycji kibiców będą również parkingi przy ul. Królewieckiej oraz pod AOW od ul. Maślickiej.

Dojazd na mecz

W związku z powyższym zachęcamy do korzystania z komunikacji zbiorowej. Miasto Wrocław uruchomi specjalne linie tramwajowe T1 oraz T2. Na stadion kibiców dowiezie sześć dodatkowych tramwajów, a w powrót do domu usprawni aż 15 pojazdów.

Tramwajowa linia specjalna T1 kursować będzie z częstotliwością co 10 minut w godzinach 14:30 – 17:00 na trasie:

Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego – Świętego Mikołaja – Pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Królewiecka – Stadion Wrocław (Królewiecka)

Sklep

Przy wejściu na teren obiektu od strony ulicy Królewieckiej zlokalizowany jest oficjalny sklep WKS-u. FanShop #NaStadionie otwarty będzie od godz. 16.