fbpx

Pod koniec sierpnia odbędzie się Betard Wrocław FIM Speedway GP Polski!

To znakomita wiadomość dla wszystkich fanów żużla. Międzynarodowa Federacja Motocyklowa oraz BSI Speedwy ogłosiły zmodyfikowany kalendarz Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu – Speedway Grand Prix. Rywalizacja najlepszych zawodników świata rozpocznie się pod koniec wakacji w stolicy Dolnego Śląska. 28 i 29 sierpnia będziemy świadkami dwóch rund Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski.

– Cieszę się, że zgodnie z naszym życzeniem z zeszłego roku, Grand Prix po raz kolejny zawitało do Wrocławia. To wspaniałe, że ponownie będziemy mogli podziwiać najlepszych żużlowców w tym szczególnym dla wrocławskiego żużla miejscu, czyli na Stadionie Olimpijskim – mówi Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia i dodaje: –  Tegoroczne Grand Prix organizowane jest w wyjątkowych warunkach. Wiemy, że pandemia zmieniła wiele w naszym codziennym funkcjonowaniu. Tego, czego na pewno nie zmieniła, to naszej wielkiej miłości do żużla! 

– Od lat wspieramy wrocławski żużel. Nie wyobrażam sobie, że mogłoby nas zabraknąć teraz, w tych niełatwych dla wszystkich czasach. Przed rokiem byliśmy świadkami kapitalnych zawodów podczas Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski. Jestem przekonany, że i tym razem na Stadionie Olimpijskim żużlowcy dostarczą kibicom niesamowitych emocji – mówi Artur Dziechciński, właściciel firmy BETARD, sponsora tytularnego wrocławskich rund SGP.

Niebawem przekażemy informacje dotyczące sprzedaży biletów na dwie rundy Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski.

Jednocześnie jak czytamy w komunikacie Sparty – bilety zakupione na zawody, które pierwotnie miały odbyć się 1 sierpnia zachowują ważność na nowy termin FIM Speedway Grand Prix Polski w 2021 roku i nie uprawniają do wstępu na zwody w 2020 roku.

źródło: wts.pl