fbpx

Początek MP Ultimate Frisbee we Wrocławiu

Drużyna Flow Wrocław – aktualnego mistrza Polski w Ultimate Frisbee już w ten weekend rozpocznie zmagania w nowym sezonie mistrzostw Polski. Początek marszu w obronie tytułu o godzinie 14.00 na Polach Marsowych we Wrocławiu.

Na początek (godzina 14.00) Flow Wrocław zmierzą się z lokalnymi rywalami Wrocław Południe, a następnie, o godzinie 17.20 rozpoczną zmagania z RJP Warszawa.

Co ważne, to dwudniowa impreza, zatem kibice, którzy nie dotrą w sobotę na Pola Marsowe, będą mogli to uczynić dzień później i także śledzić zmagania jednych z najlepszych drużyn w Polsce.

W bieżącym sezonie w ekipie Flow aż 11 zawodników będzie debiutowało na trawiastych zawodach tej rangi. Skład ekipy z Wrocławia przedstawia się następująco: Gosia Czaplińska, Aleksandra Czerwonko, Kasia Frencek, Ania Jeziorska, Majka Kozak, Natalia Wiktoria Nędzi, Ewa Szewczyk, Sergey Anufriev, Daniel Błach, Piotr Konopczak, Jakub Korta, Michał Krotliński, Jasiek Kubis, Kuba Leśniak, Paul Milan, Krzysztof Przybyś, Mateusz Skorupa, Bartłomiej Specjał, Kuba Tumkielski, Dariusz Urbanik, Kuba Wróbel, Piotr Wyciechowski, Szymon Zięba, Maciek Zięba