fbpx

Po czwarte zwycięstwo z rzędu w hali Orbita

W 21. kolejce KRISPOL 1. Lidze Mężczyzn KFC Gwardia Wrocław podejmie we własnej hali drużynę APP Krispol Września. Wrocławianie w poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z liderem Stalą Nysa 1:3 i zakończyli tym samym serię zwycięstw na trzech wygranych.

Dzisiaj do Wrocławia przyjeżdża zespół APP Krispol Września, który sąsiaduje z Gwardią w tabeli rozgrywek. Goście zajmują obecnie 7 miejsce w tabeli KRISPOL 1. Ligi ze stratą trzech punktów do KFC Gwardii Wrocław. Obie drużyny walczą o fazę play-off, dlatego możemy spodziewać się spotkania pełnego emocji.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy obiema drużynami górą byli wrocławianie, którzy wygrali we Wrześni 3:1. Wówczas najlepszym zawodnikiem w szeregach Gwardii był Łukasz Lubaczewski, który z powodu kontuzji będzie musiał opuścić dzisiejsze starcie. Jego miejsce w składzie zajmie z pewnością Peetu Mäkinen, który w spotkaniu ze Stalą zadebiutował w barwach KFC Gwardii Wrocław.

Wrocławianie wygrali trzy ostatnie mecze w hali Orbita i na pewno nie będą chcieli przerywać swojej serii. Gwardia jest faworytem dzisiejszej rywalizacji, bo siatkarze APP Krispol Wrześnii nie wygrali na wyjeździe od trzech spotkań oraz przegrali dwa ostatnie mecze z Gwardią.

KRISPOL 1. Liga wkracza już w decydującą fazę. Przed KFC Gwardią Wrocław 6 ostatnich meczów. Pierwsze trzy wrocławianie zagrają z wymagającymi rywalami, a kolejne z teoretycznie słabszymi. Początek dzisiejszej rywalizacji pomiędzy KFC Gwardią Wrocław a APP Krispol Września już o godz. 18.00 w hali Orbita we Wrocławiu.