fbpx

Plan przygotowań II drużyny Śląska do sezonu

We wtorek – 21 czerwca – piłkarze Śląska II Wrocław rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. Podopieczni Krzysztofa Wołczka rozegrają podczas okresu przygotowawczego cztery sparingi, a pierwszy mecz o punkty zaplanowany jest na weekend 16-17 lipca.

Piłkarze rezerw Śląska urlopy zakończyli de facto 8 czerwca. Tego dnia rozpoczęli indywidualne treningi według ułożonego przez sztab szkoleniowy planu. Na najbliższy wtorek – 21 czerwca – zaplanowany jest pierwszy trening, a środa i czwartek będą to dni badań i testów wydolnościowych.

27 czerwca podopieczni Krzysztofa Wołczka udadzą się na kilkudniowy obóz, podczas którego rozegrają mecz kontrolny z Lechem II Poznań. Wcześniej – w sobotę, 25 czerwca – drugi zespół WKS-u zmierzy się przy Oporowskiej z GKS-em Jastrzębie. Kolejnymi sparingpartnerami Śląska II będą KKS Kalisz (8 lipca) i Ślęza Wrocław (9 lipca).

Pierwsze spotkanie ligowe zaplanowane jest na weekend 16/17 lipca, a na inaugurację rozgrywek drugi WKS zmierzy się na wyjeździe z Radunią Stężyca.

Plan sparingów Śląska II
25 czerwca – Śląsk II – GKS Jastrzębie – Oporowska, godzina 12:00
2 lipca – Śląsk II – Lech II Poznań – Jarocin, godzina 11:00
8 lipca – Śląsk II – KKS Kalisz – Kalisz, godzina 16:00
9 lipca – Śląsk II – Ślęza Wrocław – Oporowska

źródło: slaskwroclaw.pl