fbpx

Piłkarze Ślęzy lepsi od Brazylijczyków

Za nami kolejne towarzyskie spotkanie w wykonaniu zawodników Ślęzy Wrocław. Tym razem wrocławianom przyszło mierzyć się z drużyną złożoną praktycznie z samych Brazylijczyków i co ważne, udowodnili, że taki przeciwnik im nie straszny. Piłkarze Ślęzy po bramkach Guilherme i Stempina pokonali Brazylijczyków 2:0.

Warto także zaznaczyć, że w zespole rywali Ślęzy stanął jednak Polak, a na stoperze zagrał zawodnik z Ukrainy. Pozostali uczestnicy drużyny Team Brazylia to rodowici Brazylijczycy i trzeba przyznać, że niektórzy naprawdę udowodnili swoją wartość, choć bardziej w kontekście występów indywidualnych, aniżeli całościowo. Przeciwnicy wrocławskiej ekipy w całym spotkaniu oddali zaledwie dwa niecelne strzały!

Ślęza zagrała dwoma jedenastkami, w których z różnych powodów zabrakło kilku kluczowych graczy. Choć wrocławianie umieścili piłkę w siatce przeciwników tylko dwukrotnie, to jednak w całym spotkaniu dodatkowych okazji nie brakowało. Co ciekawe, w drugiej połowie w ekipie gospodarzy zagrali praktycznie sami młodzieżowcy, dla których była to świetna okazja, aby przypomnieć o sobie i tym samym upomnieć się o miejsce w seniorskiej piłce.

ŚLĘZA WROCŁAW – TEAM BRAZYLIA 2:0 (2:0)

Bramki:
1:0 Guilherme 20′
2:0 Stempin 30′

Ślęza – I połowa – Zabielski, testowany, Muszyński, Tomaszewski, Dyr, Olejniczak, Bialik, Gil, Stempin, Traczyk, Guilherme

II połowa – Adamczyk, Dyrka, Stańczak, Szewczyk, Lebiodzik (73’Stępień) oraz sześciu zawodników testowanych.