fbpx

Piłkarze Śląska będą sprzedawać bilety na mecz z Wisłą Płock

Nie macie biletów na mecz Śląska Wrocław z Wisłą Płock? A może posiadacie już wejściówki na najbliższe ligowe spotkanie WKS-u, ale chcecie spotkać się z naszymi piłkarzami? Już w czwartek Michał Szromnik, Martin Konczkowski i Patryk Janasik odwiedzą kasy przy ul. Oporowskiej, gdzie kupicie od nich bilety, przybijecie piątkę i zrobicie sobie wspólne zdjęcie. Zapraszamy już od godz. 17.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Sobotni mecz z Wisłą Płock to najważniejsze starcie tego sezonu. Na wrocławskiej Tarczyński Arenie zmierzą się dwa zespoły, które walczą o utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie. Zwycięstwo z drużyną Pavola Staňo przedłuży nadzieje Śląska na pozostanie w elicie i sprawi, że ostatnie ligowe tygodnie będą niezwykle emocjonujące.

Podczas ostatniego domowego meczu z Radomiakiem kibice Śląska Wrocław zaprezentowali się ze znakomitej strony. Fantastyczny doping przez pełne 90 minut, wiara do końcowego gwizdka i mnóstwo słów wsparcia – fani WKS-u byli dwunastym zawodnikiem zespołu. Drużyna WKS-u wierzy, że tak będzie i tym razem, a sami zawodnicy podziękują fanom w najlepszy możliwy sposób – zwycięstwem.

W czwartek, 11 maja, o godz. 17:00 w kasach biletowych przy ul. Oporowskiej pojawią się Michał Szromnik, Martin Konczkowski i Patryk Janasik. Nasi piłkarze nie tylko sprzedadzą Wam wejściówki na mecz z Wisłą Płock, ale również chętnie przybiją piątkę i zapozują do wspólnego zdjęcia. To szansa, by pokazać wsparcie i zjednoczenie we wspólnym celu!

Zapraszamy wszystkich kibiców, akcja rozpocznie się o godz. 17 i potrwa niespełna godzinę. Przed Śląskiem najważniejsze jak na razie spotkanie tego sezonu, więc wsparcie kibiców jest wyjątkowo potrzebne.