fbpx

Piłkarze ręczni zmierzą się z Nielbą Wągrowiec

Liga Centralna nie zwalnia tempa i już w najbliższą niedzielę zawodnicy Śląska Wrocław Handball rozegrają kolejny domowy mecz w hali Orbita. Rywalem piłkarzy ręcznych Śląska będzie Nielba Wągrowiec. Początek niedzielnego spotkania o godz. 16.00 Wcześniej, bo o 12.00 na parkiet wybiegną szczypiornistki Śląska Wrocław Handball, które powalczą o swoje kolejne punkty w I lidze kobiet gr. B.

Najbliższe spotkanie będzie również ważne z innego powodu. Wspólnie z Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii klub przygotował dla kibiców coś specjalnego. Podczas najbliższego spotkania w Hali Orbita fani będą mogli dowiedzieć się więcej o profilaktyce nowotworów, rozmawiając z ekspertami Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii, a także zrobić badania, korzystając z podstawionego Cytobusa! Współorganizatorem wydarzenia jest Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii, natomiast partnerem Wrocławskie Centrum Treningowe Spartan.

Warto dodać, że podczas ostatnich spotkania zawodnicy Śląska Wrocław Handball mogli liczyć na ogromne wsparcie kibiców w hali Orbita. To jest z całą pewnością największa frekwencja na meczach piłki ręcznej we Wrocławiu w ostatnich latach. Na trybunach nie brakuje również wielu uczniów wrocławskich Szkół Podstawowych, którzy są systematycznie odwiedzani przez zawodników Śląska Wrocław Handball.

 Cieszymy się, że chce nas oglądać tylu kibiców i liczymy, że na następnych spotkaniach będzie podobnie. Będziemy chcieli im się odwdzięczyć zwycięstwami w kolejnych spotkaniach – powiedział Sebastian Ziemiński, skrzydłowy Śląska Wrocław Handball.

fot. WKS Śląsk Wrocław – piłka ręczna (FB)