fbpx

Piłkarski Śląsk gra z WOŚP

Wielkimi krokami zbliża się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka będzie przeznaczona na zakup nowoczesnych urządzeń do walki z sepsą. Tradycyjnie do WOŚP-u dołączył również piłkarski Śląsk Wrocław.

Klub przekazał na licytacje dwa pakiety. Pierwszy to koszulka meczowa WKS-u z obecnego sezonu z autografami zawodników pierwszego zespołu oraz sztabu szkoleniowego, a także 2 bilety na mecz “Trójkolorowych” do wykorzystania do końca tego sezonu. Drugi pakiet to podwójne zaproszenie do strefy VIP na dowolny domowy mecz Śląska w rundzie wiosennej sezonu 2022/23.

A to nie koniec atrakcyjnych gadżetów, które WKS organizuje na tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Koszulkę reprezentacji Islandii ze swoim autografem ma też przekazać obrońca Śląska Daniel Gretarsson. Poza tym na “wośpowe” licytacje trafi też piłka meczowa, którą 13 listopada ubiegłego roku był rozgrywany mecz Śląsk – Legia na Tarczyński Arena Wrocław. Piłka będzie podpisana przez piłkarzy WKS-u.

31. Finał WOŚP odbędzie się już 29 stycznia. Delegacja Śląska składająca się z ekstraligowych piłkarek i ekstraklasowych piłkarzy ma w planach pojawić się tego dnia na wrocławskim Rynku.

Licytować można po kliknięciu w poniższe grafiki:

1. Koszulka meczowa WKS Śląsk Wrocław sezon 2022/23 autografy + bilety

2. Podwójne zaproszenie na sektor VIP na mecz Śląska

Zachęcamy!