fbpx

Piłkarki Ślęzy wykonały zadanie

W rozegranym w Łęcznej meczu 1/16 finału rozgrywek Pucharu Polski Kobiet Ślęza Wrocław wygrała z miejscowym Górnikiem II 2:1 i zapewniła sobie awans do kolejnej rundy.

– Od samego początku dziewczyny realizowały nasze założenia w 100%, zostawiły dzisiaj dużo zdrowia i zasłużyły na to zwycięstwo, pomimo doskonałych sytuacji z dwóch stron. Dzisiaj było u nas widać nasz styl, którym ja jako trener mogę się pochwalić. Mam kapitalną drużynę, ze wspaniałymi młodymi dziewczynami, dla których warto się czasem poświecić i nie raz zdenerwować, ale później oddają to na boisku z dwukrotna siłą. Teraz dostały miesiąc wolnego dla siebie i wracamy do treningów z początkiem nowego roku, gdy zaczniemy mocne przygotowania, do mam nadzieję jeszcze bardziej udanej rundy wiosennej i walki o ćwierćfinał PP – mówił po meczu dla oficjalnej strony Ślęzy trener Arkadiusz Domaszewicz.

GÓRNIK II ŁĘCZNA – ŚLĘZA WROCŁAW 1:2 (0:0)

Bramki dla Ślęzy:
1:1 Gruchała (as.Larska) 63′
1:2 Adamiec (Larska) 80′

Ślęza  – Niedzielska, Gaber, Olbińska, Szewczyk, Gruchała, Adamiec, Podkowa (80’Wróbel), Larska (85’Tyza), Brzozowska, Zygadlik (60’Góra), Walczak (80’Mieszczak).

Źródło: slezawroclaw.pl