fbpx

Wrocławskisport.pl

Wyniki, newsy, aktualności, relacje. Sport Wrocław, WrocławskiSport

Piłkarki Śląska zagrają sparing z reprezentacją

Piłkarki Śląska Wrocław zakończyły już granie o punkty w tym roku, ale przed nimi jeszcze jeden mecz. W czwartek, 25 listopada, podopieczne Piotra Jagieły zmierzą się w spotkaniu kontrolnym z kobiecą reprezentacją Polski do lat 19.

W sobotę w Bielawie wrocławianki rozegrały ostatnie oficjalne spotkanie w tym roku i trzeba przyznać, że rok zakończyły z przytupem, bo zarówno w Ekstralidze Kobiet, jak i Pucharze Polski Kobiet odniosły pewne zwycięstwa. Przed tygodniem w starciu z Tarnovią Tarnów wygrały 4:2, a w ten weekend pokonały na wyjeździe Bielawiankę 7:0.

Piłkarki WKS-u będą trenować jeszcze przed około trzy tygodnie, a tym czasie czeka je spotkanie sparingowe z reprezentacją Polski do lat 19, które odbędzie się w Szamotułach.

Trener Piotr Jagieła na ostatni mecz w tym roku powoła drużynę składającą się z zawodniczek pierwszego i drugiego zespołu, a nie zabraknie także piłkarek ze Śląska U17. Na pewno w kadrze WKS-u nie zobaczymy Joanny Wróblewskiej i Aleksandry Dudziak, które wyjadą na zgrupowanie kadry “A”.

źródło: slaskwroclaw.pl

Ogłoszenie na Facebooku dla UE! Musisz się zalogować, aby przeglądać i publikować komentarze na FB!