fbpx

Piłkarki AZS-u Wrocław przegrały z Górnikiem Łęczna

Zawodniczki AZS Wrocław w swoim 9. meczu tegorocznego sezonu Ekstraligi kobiet przegrały na własnym boisku 0:4 z Górnikiem Łęczna.

Już przed sobotnim meczem AZS-u szkoleniowiec wrocławianek sugerował, że spotkanie z Górnikiem będzie niezwykle wymagające dla jego podopiecznych. Niestety, wrocławianki okazały się zbyt gościnne dla przyjezdnych, przegrywając w 9. serii gier aż 0:4, choć do przerwy zawodniczki z Łęcznej prowadziły zaledwie jedną bramką, strzeloną z rzutu karnego.

– Mieliśmy swoje sytuacje, ponieważ groźnie kontrowaliśmy i zakładaliśmy wysoki pressing na połowie rywala. Niestety, druga połowa rozpoczęła się dla słabo, bowiem tuż po gwizdku straciliśmy drugą bramkę. Trzeba przyznać, że w końcówce byliśmy nieco zdekoncentrowani, co poskutkowało stratą dwóch kolejnych goli. Jestem jednak zadowolony z pracy, jaką wykonaliśmy na boisku. Dziś niestety umiejętności indywidualne wzięły górę – mówi szkoleniowiec AZS-u Piotr Jagieła.

Już za tydzień kolejny pojedynek piłkarek AZS-u. Tym razem wrocławianki wybiorą się do Wałrzycha, gdzie dojdzie do derbów Dolnego Śląska. Trasmisja z tego pojedynku w sobotę, od godziny 11.50, na portalu Łączy nas piłka.

AZS Wrocław – Górnik Łęczna 0:4

Bramki: Kamczyk 18 (K), 83, Hmirova 49, 84

AZS: Bocian- Korda, Parka, Krysman, Turowska- Homa(c), Kulig, Jurczenko- Czudecka, Mularczyk , Buś Marcelina oraz Kwapisz, Kufel, Chudzik, Przelicka.