fbpx

Pierwszy obóz sportowy GWR Academy – trwają zapisy!

Idealny sposób na spędzenie wakacyjnego tygodnia z Gwardia Wrocław Academy. Dołącz do wyjątkowego obozu siatkarskiego, który odbędzie się od 20 do 26 lipca w malowniczo położonych, dolnośląskich Krośnicach!

Zapraszamy na pierwszy, wyjazdowy obóz firmowany przez Gwardia Wrocław Academy. Miejsce jakie mamy do zaoferowania dla naszych najmłodszych uczestników, to położone w malowniczej Dolinie Baryczy, Krośnice. Większa część gminy Krośnice leży bowiem na terenie największego w Polsce Parku Krajobrazowego, do którego przyjeżdżają ludzie z całej Polski.

Obóz z GWR Academy to szereg atrakcji:

– każdy uczestnik otrzyma koszulkę GWR Academy

– basen pływacki z ruchomym dnem

– basen rekreacyjny

– wycieczki rowerowe

– ognisko integracyjne

Wreszcie to, co jest firmową częścią naszych siatkarskich tradycji, czyli zajęcia w pełni funkcjonalnej hali sportowej, pod okiem wykwalifikowanej kadry. Dodatkowo zapewniamy pełne, trzyposiłkowe wyżywienie, dla uczestników naszego obozu. Wszystko w rodzinnej, sportowej atmosferze. Wyjazd i powrót, autokarem, z i do Wrocławia.

Zapraszamy dzieci w wieku 10-14 lat. Dołącz do nas i spędź wyjątkowy tydzień z GWR Academy! Nie czekaj, już teraz podejmij słuszną decyzję.

Miejsce: Centrum Edukacyjno-Turystyczno-Sportowe Krośnice

Termin: 20-26 lipca

Koszt: 1399 złotych

Liczba miejsc ograniczona (15 osób)

Dodatkowe informacje o obozie: trener Karol Bernatek 504 553 629

Przy wpłacie do 30.06 koszt obozu wynosi 1350 złotych!