fbpx

Pierwsze wrocławskie sportowe centrum medyczne

Centrum medyczne SportsMedic to miejsce stworzone z pasji do zdrowia. 15 kwietnia oficjalnie otwarto we Wrocławiu zupełnie nową przestrzeń, łączącą zespół profesjonalistów oraz najwyższej klasy sprzęt medyczny. SportsMedic to opieka medyczna na najwyższy poziomie, w którym pacjent i jego zdrowie stanowi najważniejszą wartość.

– Przyznam, że funkcjonując w świecie wrocławskiego sportu, wielokrotnie spotykałem się z pytaniami o takie miejsce w dolnośląskiej stolicy. Sam sobie takowe zadawałem. Cóż, trzeba było poszukać odpowiedzi i oto jest! SportsMedic, czyli połączenie medycyny ze sportem w kompleksowy sposób. Od konsultacji u lekarza specjalisty po rehabilitację, regeneracje, na profesjonalny, medycznym treningu kończąc. Miejsce dla wszystkich, którzy mają sport we krwi – wymienia Kajetan Maćkowiak, współwłaściciel SportsMedic. 

Kompleksowa opieka medyczna w oparciu o doświadczenie profesjonalistów, z bogatą ofertą nie tylko dla sportowców. SportsMedic to również miejsce dla wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z regeneracji oraz poprawić swoją kondycję, koordynację ruchową i szeroko rozumianą sprawność. Placówka wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt medyczny najwyższej klasy, który pozwala na przeprowadzenie wielu badań i analiz bezpośrednio w placówce. Wachlarz specjalizacji medyczny jest bardzo szeroki: 

Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
Kardiologia
Neurologia
Laryngologia
Chirurgia ogólna
Nefrologia
Reumatologia
Psychologia
Dietetyka
Fizjoterapia

– To nowe „dziecko” w naszej sportowej rodzinie i cieszę się, że tuż po wyjątkowym, świątecznym czasie, możemy je zaprezentować. Misją SportsMedic jest zaproponowanie każdemu pacjentowi indywidualnie dobranego procesu usprawniania, przy wykorzystaniu najnowszych dostępnych metod leczenia, w ramach prywatnej opieki medycznej – mówi prezes KFC Gwardia Wrocław, Łukasz Tobys.

SportsMedic to przyjazne miejsce dla sportowców oraz tych wszystkich, którzy lubią ruch. Do tego przestrzeń wspierająca przy leczeniu wszelkiego rodzaju urazów czy schorzeń. Pełną ofertę można odnaleźć na stronie internetowej https://sportsmedic.pl/. Pacjenci mogą również liczyć na pełen system powiadomień w wersji mobilnej, aby mieć wszelkie informacje pod ręką w dowolnym miejscu i czasie. 

Centrum medyczne SportsMedic znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Dokerskiej 2A w Galerii Pilczyckiej Viktor na II piętrze. Placówka oferuje bezpłatny parking na terenie Galerii oraz wygodny dojazd komunikacją miejską (linie 31,33, 103).

źródło: SportsMedic