fbpx

Pawłowski na celowniku Śląska?

Coraz bliżej zakończenia sezonu i otwarcia nowego okienka transferowego, zatem zaczęło pojawiać się znacznie więcej spekulacji na temat potencjalnych transferów Śląska. Dziś media obiegła informacja o rzekomym zainteresowaniu WKS-u Bartłomiejem Pawłowskim.

27-lateni Bartłomiej Pawłowski aktualnie reprezentuje barwy tureckiego Gaziantep FK, gdzie trafił na zasadzie transferu z Zagłębia Lubin. Polscy kibice mogą go także kojarzyć z występów w Koronie, Zawiszy, Widzewie czy Lechii Gdańsk. Zagrał także niespełna 10 spotkań w hiszpańskiej La Liga w trykocie Malagi, gdzie zanotował nawet jedną bramkę (i to jaką!).

W trwających rozgrywkach Pawłowski rozegrał 19 spotkań i zanotował 3 asysty, a jego kontrakt jest ważny do czerwca 2022 roku, ale wydaje się, że może go nie wypełnić.

Z kolei, jak informuje Przegląd Sportowy, Śląsk jest zdesperowany w poszukiwaniach zastępstwa za Roberta Picha, który prawdopodobnie po sezonie pożegna się z klubem z Oporowskiej. Niestety, WKS nie będzie jedynym klubem z PKO Ekstraklasy, który włączy się w walkę o Pawłowskiego.