fbpx

Śląsk ruszył po podpis Cibickiego?

Wydaje się, że wrocławianie zdołali włączyć się do walki o szwedzkiego napastnika Pawła Cibickiego. Takie doniesienia opublikował dziś Przegląd Sportowy. Widać, że pozyskanie snajpera jest dla WKS-u priorytetem.

Władze Śląska ponoć już złożyły 26-latkowi ofertę, jednak wg różnych źródeł WKS to nie jedyny klub chcący pozyskać Cibickiego. O podpis walczy także m.in. Pogoń Szczecin, która wydaje się dysponować nieco większym budżetem transferowym po sprzedaży do New England Adama Buksy za ponad 4 mln euro.

Paweł Cibicki to zawodnik urodzony w szwedzki Malmo, który posiada także paszport naszego kraju. Do niedawna 26-latek był zawodnikiem ADO Den Haag, który jednak zrezygnował z wypożyczenia, po czym zawodnik ponownie trafił do macierzystego Leeds United. Jak się okazuje, tam na pewno nie będzie brany pod uwagę, zatem rozważana jest każda oferta sprzedaży.

Pozyskanie snajpera wydaje się priorytetem. W szeregach WKS-u obok powracającego do zdrowia Erika Exposito próżno szukać dobrego napastnika. Zatem transfer do klubu gracza na tę pozycję wydaje się formalnością.