fbpx

Patryk Gosztyła pozostaje w #VolleyWrocław

#VolleyWrocław kontynuuje kompletowanie sztabu szkoleniowego na sezon 2020/2021. Do pierwszego trenera zespołu, Wojciecha Kurczyńskiego, dołącza statystyk drużyny, Patryk Gosztyła, dla którego będzie to czwarty rok pracy we wrocławskim klubie.

Patryk Gosztyła z #VolleyWrocław współpracuje od sezonu 2017/2018, kiedy w roli statystyka zastąpił Kurczyńskiego. Gosztyła, jako zawodnik, reprezentował barwy AKS Resovii Rzeszów, z którym w 2010 roku został mistrzem Polski kadetów.

Kolejny sezon we Wrocławiu będzie dla mnie w dalszym ciągu świetną okazją do rozwoju. W tych niestabilnych czasach zespół z Wrocławia, jak mało kto, wykazuje się stabilnością organizacyjną, co tylko pomogło mi podjąć decyzję o pozostaniu na kolejny rok. Z Wojtkiem mamy wypracowany system pracy. Widzę też możliwości i potencjał nowego zespołu, dlatego cieszę się, że kolejny rok spędzę we Wrocławiu – powiedział Patryk Gosztyła, statystyk #VolleyWrocław.

Z Patrykiem współpracujemy kilka sezonów. Podchodzi solidnie do swojej roli, a także z chęcią bierze aktywny udział w treningu, dzięki czemu jest dużym oparciem dla Wojtka. W dzisiejszych czasach warto było postawić na pewne i sprawdzone rozwiązania, dlatego zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy z Patrykiem – podsumował Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

O autorze