fbpx

Patryk Gosztyła kończy współpracę z #VolleyWrocław

Zmiany w sztabie szkoleniowym wrocławianek. Patryk Gosztyła, który od 5 lat pracował w #VolleyWrocław, zmieni klubowe barwy i w przyszłym sezonie nie będzie pełnił roli statystyka we wrocławskim teamie.

Patryk Gosztyła pojawił się we wrocławskim zespole w sezonie 2017-2018. W ciągu pięciu lat – głównym zadaniem Gosztyły była statystyka i wsparcie prowadzenia treningów. W tym czasie jednak udało się mu także zaliczyć debiut w roli drugiego szkoleniowca.

Dobiega końca mój czas w #VolleyWrocław. 5 lat to dużo i mało, jestem jednak wdzięczny za każdy z tych sezonów, ponieważ przyniosły mi cenne lekcje, z których wiedzę wykorzystam na swojej dalszej ścieżce rozwoju. Bywało różnie na przestrzeni tych wszystkich lat, a niedosyt pozostaje zwłaszcza po tym sezonie, bo potencjał zespołu pozwalał na prezentowanie wyższego poziomu i lepszej dla oka siatkówki. Jednak chcąc osiągnąć sukces musisz poznać strukturę porażki. Dlatego za ten sezon, mimo wszystko, jestem najbardziej wdzięczny – powiedział Patryk Gosztyła.

Mam 28 lat i wielu rzeczy jeszcze nie wiem, chce jednak zbierać kolejne doświadczenia, dlatego podjąłem decyzję o zmianie i postawieniu kolejnego kroku naprzód. Myślę, że jest to potrzebny dla mnie ruch, a całej zielonej rodzinie chciałem podziękować. Wszystkim, z którymi dotychczas miałem okazję współpracować przez te 5 lat, zarówno w sztabie jak i zawodniczkami. Dziękuję również Zarządowi klubu za możliwość pracy we Wrocławiu i tak naprawdę rozpoczęcia swojej przygody trenerskiej. Dziękuję kibicom za wsparcie nawet gdy poziom sportowy nie był zadowalający. I pozostaje mi jedynie powiedzieć do zobaczenia na siatkarskich szlakach – dodał Gosztyła.