fbpx

Panthers Wrocław z nowym rozgrywającym

Jedyny polski przedstawiciel w lidze European League of Football – Panthers Wrocław zaprezentowali zawodnika, który w sezonie 2023 poprowadzi ofensywę! To Nik Rango, 24-letni Amerykanin!

Rango jest absolwentem Hudson Valley, gdzie ustanowił kilka boiskowych rekordów, w swoim ostatnim sezonie rzucając na ponad 2000 jardów i 13 przyłożeń. Rango dostrzeżony został przez trenerów UAlbany Great Danes z pierwszej Dywizji NCAA, której plany na sezon pokrzyżował COVID 19. Od zakończenia studiów, Rango rozwijał swoje umiejętności między innymi na treningach w ramach campów HUB, a jego gra przyciągnęła uwagę szkoleniowców z Canadian League of Football, do której zaproszony został na indywidualne treningi. Amerykanin podpisał kontrakt z ekipą Virginia Armada w profesjonalnej lidze Major League Football, która przez problemy organizacyjne odwołała cały sezon.

– Jestem bardzo podekscytowany możliwością bycia częścią Panthers. Nie mogę się doczekać gry przed naszymi kibicami! Panthers Nation – idziemy po mistrzostwo! – tak nowy generał ataku przywitał się z wrocławskimi kibicami.

Nik Rango to ostatni z czterech amerykańskich wzmocnień na sezon 2023. Dołącza on do grona Solomona Browna (Defensive Line), Arteviusa Smitha (Defensive Back) i Brentona Martina (Wide Receiver) aby wspólnie z europejskim wsparciem i krajowymi zawodnikami walczyć o zwycięstwo w każdą kolejną niedzielę!