fbpx

Klubowe pamiątki od Yeboaha i Jastrzembskiego

Fanshop Śląsk Wrocław

Świąteczny mecz z Piastem Gliwice oznacza także niespodziankę dla kibiców WKS-u! We wtorek w godz. 17-19 w FanShopie #NaStadionie fani będą mogli kupić bilety na najbliższy mecz Śląska oraz klubowe pamiątki prosto od Johan Yeboaha i Dennisa Jastrzembskiego.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Fanshop #NaStadionie

Wrocławianie w czwartek o godz. 18.00 na Tarczyński Arena zmierzą się z Piastem Gliwice w 27. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Piast ma dwa punkty więcej od Śląska i zajmuje 8. pozycję w tabeli, więc będzie to tzw. “mecz za sześć punktów”. Drużyna Śląska tym bardziej potrzebować będzie wsparcia kibiców, by wywalczyć zwycięstwo i wyraźnie poprawić swoją sytuację w tabeli.

Przed wielkanocną kolejką klub przygotował dla kibiców dwie niespodzianki. Pierwsza to wyjątkowa promocja w sklepie Śląska: przy zakupie domowej koszulki meczowej unikalny szalik można otrzymać całkowicie bezpłatnie. Druga – koszulkę, szalik, inne pamiątki oraz bilety na spotkanie z Piastem we wtorek kupić będzie można od duetu John Yeboah-Dennis Jastrzembski. Dwaj panowie to nie tylko mocne punkty ofensywy WKS-u, ale i bliscy koledzy, dzięki czemu atmosfera na spotkaniu z kibicami będzie na pewno bardzo dobra.

Zachęcamy do przyjścia, rozmowy, zdjęć, autografów oraz zakupów w sklepie. Widzimy się w FanShopie #NaStadionie we wtorek w godzinach 17-19. Do zobaczenia!

REKLAMA: Partnerem portalu jest salon kosmetyczny Keratin&Beauty Studio, ul. Więckowskiego 16/1b Wrocław.