fbpx

Otwarte treningi Ultimate Frisbee z Flow Wrocław

Wrocławska drużyna Flow, trzykrotny mistrz Polski i reprezentant kraju na arenie międzynarodowej, zaprasza na otwarte treningi Ultimate frisbee, dzięki którym będzie można stać się częścią niezwykłego i dynamicznie rozwijającego się sportowego projektu.

Otwarte treningi z Flow Wrocław odbywają się w poniedziałki i środy na Stadionie Sportowym “Oławka”, na Niskich Łąkach. Półtoragodzinne zajęcia rozpoczynają się o godzinie 20.30, a swoich sił na treningach można próbować do końca października.

Ultimate Frisbee to bezkontaktowy, niezwykle widowiskowy i atletyczny sport, a sama drużyna Flow Wrocław to świetni ludzie i niesamowita atmosfera.

– Dołączcie do nas. Prowadzimy treningi dla mężczyzn i kobiet we wszystkich dywizjach – open, woman i mixed. Co więcej, jeździmy na ciekawe turnieje, na których zawsze walczymy o najwyższe miejsca, a przy tym bardzo dobrze się bawimy – mówią przedstawiciele klubu.

Wybierając się na trening Ultimate należy zabrać ze sobą:

– strój sportowy

– buty sportowe (najlepiej korki)

– wodę

– pozytywne nastawienie

Jeśli lubicie sport, prowadzicie aktywny tryb życia i chcecie powziąć kolejnych umejętności – otwarte treningi z Flow Wrocław są skrojone wprost dla Was. Co ważne, udział w treningach jest darmowy, a klub zapewnia, że nauczy Was gry w Ultimate od podstaw!

Szczegóły: TUTAJ

O autorze