fbpx

Oświadczenie prezydenta Wrocławia ws. prywatyzacji Śląska

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk wydał długo wyczekiwane oświadczenie, w którym nie tylko zachęcił kibiców do wspierania Śląska w najważniejszych meczach sezonu, ale także odniósł się do sprzedaży pakietu większościowego prywatnemu podmiotowi.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

Treść oświadczenia zamieszczona na profilu Twitter prezydenta miasta Jacka Sutryka:

Drodzy Kibice Śląska,

zwracam się do Was, będąc dziś w podwójnej roli: w najważniejszej dla mnie od lat – jako kibic naszej drużyny, ale także jako przedstawiciel miasta, które jest właścicielem klubu. W sobotę wszyscy w szczególny sposób trzymaliśmy kciuki za nasz Śląsk. W tej chwili nie ma ważniejszej rzeczy niż utrzymanie się WKS-u w Ekstraklasie. Wspierajmy proszę nadal naszą drużynę! Wiemy dobrze, że w przyszłości musi zajść kilka zmian w funkcjonowaniu Wojskowych.

Obecna sytuacja sportowa i organizacyjna jest nieakceptowalna – za co przepraszam. 25 maja podczas sesji absolutoryjnej Rady Miejskiej Wrocławia przedłożę uchwałę dotyczącą prywatyzacji spółki Śląsk Wrocław. Pozwoli to na sprzedaż pakietu większościowego prywatnemu podmiotowi, którego poszukamy podczas przetargu publicznego.

Miasto wciąż będzie wspierać Wojskowych. Liczymy jednak na mocnego partnera, który weźmie długofalową odpowiedzialność za przyszłość Śląska. Tymczasem czekamy za zwycięstwo w meczu z Miedzią Legnica. Wspierajmy wspólnie naszą drużynę.

Hej Śląsk!

REKLAMA: Partnerem portalu jest salon kosmetyczny Keratin&Beauty Studio, ul. Więckowskiego 16/1b Wrocław.