Ostatnie rozstrzygnięcie. Sparta podejmuje Falubaz

Przed nami rewanżowe starcie o brązowy medal PGE Ekstraligi. W pierwszym spotkaniu Falubaz Zielona Góra pokonał Spartę Wrocław 37:32, jednak mecz toczył się w fatalnych warunkach i po 12. biegach został zakończony. Jak będzie w niedzielę? Przekonamy się o godzinie 16.30. Pogoda dopisuje!Pierwsze starcie między Falubazem Zielona Góra a Spartą Wrocław na pewno przejdzie do historii, ale nie ze względu na sportowe emocje, a na fatalne warunki na torze, które sprokurowały kilka groźnych wypadków. To właśnie one wykluczyły z niedzielnego starcia dwóch zawodników Falubazu Norberta Krakowiaka oraz Jana Kvecha. O wielkim szczęściu może za to mówić Maciej Janowski, gdyż Spartanina przed poważnym urazem uratował kask – dzięki temu w niedzielę na Olimpijskim popularny Magic zrobi wszystko, aby przechylić szalę zwycięstwa na korzyść Spartan!

Zaliczka Falubazu z pierwszego spotkania nie jest duża, to zaledwie 5 punktów, jednak czy pozbawieni Woffindena wrocławianie zdołają odrobić starty? Mimo wszystko, wydaje się, że tak, gdyż zielonogórzanie również będą zdziesiątkowani, a przypomnijmy, podopieczni Dariusza Śledzia jadąc na Stadionie Olimpijskim są wręcz nieomylni.

Początek walki o brązowe medale w niedzielę o godzinie 16.30. Bezpośrednią transmisję z tego pojedynku przeprowadzi stacja Eleven Sport 1.