2024-09-19

Ostatni mecz Panthers w tym sezonie z koncertem w przerwie

W najbliższą niedzielę (18 sierpnia) o godz. 13:00 Panthers Wrocław podejmą na Stadionie Olimpijskim Frankfurt Galaxy w ostatnim meczu domowym sezonu ligi europejskiej. Na kibiców na miejscu oprócz wielkiego sportowego widowiska czeka także cała strefa atrakcji, w tym koncert bijącej rekordy popularności Julii Żugaj w przerwie spotkania. Bilety na to wydarzenie trafiły już do sprzedaży.

Ostatni mecz domowy w sezonie

Przed Panthers Wrocław dwa ostatnie spotkania w tym sezonie. W najbliższą niedzielę wrocławscy futboliści po raz ostatni w tym roku wystąpią przed własną publicznością, a ich rywalami będzie ekipa Frankfurt Galaxy. W pierwszym meczu to niemiecki zespół okazał się minimalnie lepszy. Tym razem jednak to wrocławianie będą chcieli wyjść ze spotkania zwycięsko i triumfować przed własną publicznością. Reprezentanci Polski zapowiadają, że cel na niedzielę jest jeden – wygrana.

Jesteśmy głodni wygranej. Gwarantuję, że cały nasz zespół da z siebie wszystko, aby w niedzielę móc cieszyć się ze zwycięstwa. Zapowiada się ekscytujący pojedynek. Zapraszamy wszystkich kibiców na Stadion Olimpijski, potrzebujemy wielkiego wsparcia na trybunach, zakończmy ten sezon razem! – zapowiada Craig Kuligowski, trener główny Panthers Wrocław.

Atrakcje dla całej rodziny

Działo będzie się także przed oraz w przerwie meczu. W połowie spotkania na boisku wystąpi Julia Żugaj, która zaśpiewa dla kibiców zgromadzonych na trybunach. To influencerka bijąca rekordy popularności w mediach społecznościowych, gdzie śledzi ją blisko 6 milionów fanów.

Choć sam mecz rozpocznie się o 13.00, impreza na esplanadzie ruszy już o 10.00, dlatego warto wybrać się na miejsce zdecydowanie wcześniej. W programie jak zawsze strefa atrakcji z DJ-em, food truckami, dmuchańcami dla dzieci, stanowiskami partnerów, klubową maskotką czy konkursami dla kibiców. Spotkaniu będzie towarzyszył także komentarz na żywo, dzięki czemu zrozumienie tego co dzieje się na boisku, nikomu nie sprawi trudności.

Mecz Panthers Wrocław na żywo w telewizji

Mecz Panthers Wrocław z niemieckimi Frankfurt Galaxy zostanie rozegrany 18 sierpnia o godz. 13:00 na wrocławskim Stadionie Olimpijskim i będzie ostatnim domowym spotkaniem polskiego zespołu w tegorocznym sezonie European League of Football. Bilety na to wydarzenie można kupić online w serwisie Ticketmaster.pl. Ci, którzy nie mogą zjawić się na trybunach, mają możliwość śledzenia spotkania na żywo w telewizji w kanale Polsat Sport 3, Polsat Box Go oraz na platformie ELF Gamepass.