fbpx

Opal Wrocław przedłużył umowę ze Spartą

Przed nami kolejny sezon współpracy z firmą Opal Wrocław – ogólnopolskim producentem architektonicznych konstrukcji aluminiowych. Tradycyjnie, firma obejmie patronatem bieg numer 4.

– Na wsparcie firmy Opal Wrocław możemy liczyć niezmiennie od wielu lat. Tak solidny Partner jest absolutnie bezcenny dla każdego klubu sportowego. Cieszymy się, że w kolejnym sezonie spotkamy się na Stadionie Olimpijskim – mówi Andrzej Rusko, prezes WTS.

– Wizja rozwoju klubu przedstawiona przez Prezesa Andrzeja Rusko jest zbieżna z naszym postrzeganiem biznesu. – mówi Krzysztof Haber, prezes Opal Wrocław i dodaje: – Nasza firma zawsze chętnie podejmuje się realizacji ambitnych projektów, a właśnie takie cele ma WTS Sparta Wrocław.

Firma Opal Wrocław zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz montażem ślusarki aluminiowej dla potrzeb budownictwa. Produkty naszego Sponsora znajdują zastosowanie w obiektach o różnym charakterze i przeznaczeniu: w budynkach użyteczności publicznej, uczelniach i szkołach, obiektach o charakterze biurowym, handlowo-usługowym oraz sportowym. Opal Wrocław podejmuje się także realizacji prac na zlecenie indywidualnych, prywatnych odbiorców. Konstrukcje aluminiowe wykonujemy zgodnie z projektem architektonicznym oraz wymaganiami stawianymi przez Inwestora lub Generalnego Wykonawcę robót budowlanych.

O autorze