fbpx

Odmroź swoją reklamę – zagraj z #VolleyWrocław!

W Polsce uruchamiane są kolejne etapy odmrażania gospodarki. #VolleyWrocław chciałby zachęcić przedsiębiorców do reklamowania swojego biznesu poprzez sport, dlatego uruchamia program „Odmroź swoją reklamę – zagraj z #VolleyWrocław!”.

Wrocławski klub chce wyjść naprzeciw przedsiębiorców i sprzedać miejsca reklamowe w obniżonych cenach, tak by przedsiębiorcy posiadający mniejsze fundusze na działania promocyjne – mogli te reklamy zakupić. Dzięki temu – będą mieć szansę na powrót do rozwoju swoich firm.

– Polska gospodarka wchodzi w fazę odmrażania, dlatego warto zastanowić się nad odmrożeniem swojej reklamy. Chcemy wygospodarować kolejne miejsca w hali pod reklamy i sprzedać je w promocyjnej cenie, tak by były one pomocne w działaniach promocyjnych przedsiębiorstw, które będą powracać do względnej normalności po pandemii koronawirusa – mówi Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

#VolleyWrocław  jako jedyny klub żeńskiej siatkówki na Dolnym Śląsku gra w rozgrywkach TAURON Ligi – najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Swoje mecze rozgrywa w Hali Orbita. Oprócz tego – z sukcesami prowadzi szklenie młodzieży, która może we Wrocławiu w pełni się rozwijać – od wczesnych lat podstawówki (program Volleymania Wrocław i Volleymania Dolny Śląsk) przez grę w kategorii młodziczek, kadetek i juniorek, po możliwość gry w seniorskiej, ekstraklasowej drużynie.

Mimo niesprzyjających warunków zbudowaliśmy zespół na kolejny sezon i z optymizmem patrzymy w przyszłość. Zdajemy sobie sprawę, że każdy scenariusz musi być brany pod uwagę, dlatego nie chcemy zostać w tyle za innymi klubami. Zbudowany zespół w przyszłym sezonie nie będzie w ogonie Ligi, chcemy aktywnie walczyć o uczestnictwo w fazie play-off – dodaje sternik wrocławskiego klubu.

Mecze TAURON Ligi są transmitowane na kanałach sportowych telewizji Polsat. W sezonie 2020/2021 transmitowanych będzie minimum 70% spotkań. Jest to spore zabezpieczenie na wypadek gdyby cześć sezonu musiała być rozegrana bez udziału publiczności w związku z panującą jeszcze epidemią koronawirusa. Data rozpoczęcia sezonu 2020/2021 została wyznaczona na 19 września, kiedy to  odbyłaby się inauguracyjna kolejka.

#VolleyWrocław chce sprzedać miejsca w pierwszym planie reklamowym (reklama na bandach, naklejkach na teraflexie) oraz drugim planie reklamowym (reklama na banerach, roll-up’ach, standach czy telebimie). Do wykorzystania są także działania w Internecie, wizerunek siatkarek do działań promocyjnych sponsora, a także możliwość zakupienia miejsca na koszulce meczowej.

W związku z tym, że młodzieżowe drużyny wywalczyły tytuł Mistrza Dolnego Śląska, wygrywając rozgrywki seniorskiej III-ligi – klub uzyskał możliwość gry w II – lidze, która swym zasięgiem obejmuje województwa lubuskie, dolnośląskie, opolskie i śląskie. Dzięki temu do sprzedania jest także tytularność dla zespołu #VolleyWrocław, który zagra w II Lidze oraz miejsce na koszulce tego zespołu.

Informacje odnośnie programu i pakietów sprzedażowych można uzyskać kontaktując się mailowo pod adresem k.janisz@volleywroclaw.pl